برای هر معامله کوچک و بزرگی باید قوانین شفاف داشته باشم،تا هر دو طرف خیالشان آسوده باشد!

terms-top

سلب مسئولیت :

فروشگاه ما   فقط عملیات پرداخت بجای مشتری و مراحل بعدی پیگیری تا زمان ارسال و دریافت مشتری را به عهده خواهدداشت. مسئولیتی در قبال محتویات مرسولات به عهده ندارد. مراجع رسمی و قانونی مانند پست و گمرک کشور چین صلاحیت تحویل کالا به دریافت کننده را تعیین خواهند کرد.

بعد از اعلام واریزی شما سفارش در اولین فرصت پرداخت خواهد شد. اما بسته به فروشگاه و همچنین موجود بودن اجناس در انبار فروشگاه یا خیر زمان ارسال متغیر خواهد بود. بعد از ارسال سفارش ۳ تا ۶ روز زمان لازم هست که اطلاعات پستی جهت رهگیری ثبت شود.

از زمان ورود بسته به کشور بسته به آدرس سفارش دهنده از ۱ تا ۶ روز زمان میبرد تا پست بسته را تحویل دهد. ( مگر اینکه پست داخل دلیلی برای تاخیر داشته باشد )

هزینه پستی داخلی به عهده خریدار بوده و جزو هزینه محاسبه شده ما نیست که باید به مامور پست پرداخت شود. معمولا 4 تا 18.500 هزار تومان و گاهی هم ۰! ( مثال پست های اکسپرس هیچ هزینه ای در زمان تحویل کالا دریافت نمیکنند).قرارداد:

هر سفارش که توسط مشتری صورت پذیرد و پرداخت صورت گیرد شامل تمامی موارد

قرارداد زیر خواهد گردید.

۲ – کلیه پرداخت های مشتریان توسط این فروشگاه تضمین میشود

 این فروشگاهمختار است بنا به صلاحدید از انجام سفارشاتی که احتمال ایجاد مشکل دارند امتناع نماید و .در صورت کنسل شدن وجه دریافتی به مشتری عودت داده میشود.

از آنجا که هر کالائی احتمال تعلق گرفتن هزینه گمرک را به همراه دارد چنانچه خیلی مبلغ آن برای متقاضی مهم باشد میتواند قیمت دقیق آن را از هر واحد گمرک داخل کشور سوال نماید. در غیر اینصورت در صورت تعلق گرفتن هزینه گمرک به هر میزان در زمان تحویل که بر مبنای ارزشگذاری ارزیاب صورت میگیرد ” نکس بای ” مسئول نخواهد بود. معمولا گمرک نسبت به کالاهای کوچک و محدود خیلی سختگیر نیست. هر مشتری در طول سال از معافیت های خاص گمرکی برخوردار هست که میتواند در صورت واجد شرایط بودن از آن استفاده کند تا نیاز به پرداخت هزینه ای نباشد.

با توجه با اینکه کالا به آدرس اشخاص در چین پست میشود آدرس پستی ارسال شده توسط مشتری برای ثبت در فروشگاه مورد نظر باید دقیق باشد. عواقب خلاف این عمل به هر شکل و میزان به عهده مشتری خواهد بود.

 اداره پست بر اساس قوانین تعرفه های جدید مبالغی ممکن است در حدود 0 تا 18.500 هزار تومان بابت هر بسته تحویلی به گیرنده اخذ نماید که این مبلغ بستگی به قوانین روز اداره پست دارد که ممکن است بر حسب تصمیمات خود شرکت پست تغییر کند. لذا مبلغ دریافتی سایت جهت خرید کالای مورد نظر تنها تا زمان ورود به داخل کشور اعتبار داشته و تمام هزینه های داخلی دیگر در صورت وجود بر عهده مشتری خواهد بود.

این فروشگاه مسئولیتی در قبال آسیبهای احتمالی که در حین پست مرسولات بوجود بیاید نخواهد داشت.

از پذیرفتن سفارشات خلاف قوانین کشور و ممنوعه معذور میباشیم.

بعد از پست کالا به آدرس مشتری در چین , فروشنده کد رهگیری را اعلام میکند که ما آنرا به مشتری ارائه میدهیم و این کد در واقع رسید سرویس ارائه شده توسط ” نکس بای ” میباشد. زمان ارائه این کد متغیر خواهد بود و بستگی به زمان ارسال کالا توسط فروشنده دارد. بعد از دریافت کالا توسط مشتری, مشتری موظف است تحویل کالا را به سایت” نکس بای ” اطلاع دهد . در غیر اینصورت :

شماره پیگیری به معنی رسید تحویل به مشتری میباشد و چنانچه سایت پست تایید کند که مرسوله به مشتری تحویل داده شده است پروسه خرید مشتری تمام شده محسوب میشود.

 چنانچه مرسوله به هر علتی از طرف مراجع قانونی تصمیم گیرنده به گیرنده مرسوله تحویل داده نشد امکان بازپرداخت وجه میسر نیست و سایت هیچ مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

این فروشگاه صرفا پرداخت کننده به جای مشتری میباشد. ما نمیتوانیم در مورد کیفیت و یا نحوه ارسال کالا نظارتی داشته باشیم. ما صرفا میتوانیم به مشتری مشاوره دهیم. از ابتدا تا انتهای سفارش مشتری ما صرفا نقش واسطه خواهیم داشت و شخص سفارش دهنده صاحب کالای نهایی و فروشگاه و فروشند ارائه کننده جنس مسئول فروش و ارسال جنس خواهد بود. ما پیگیری های بعدی را جزو تعهد خودمان میبینیم ولی تصمیماتی که مربوط به قوانین پستی و گمرکی میباشد کاملا از دست ما خارج خواهد بود ولی تا حد توان راهنمایی خواهیم کرد.

چنانچه مواردی در آینده لازم بر اضافه شدن در قوانین سایت باشد افزوده خواهد شد و ثبت سفارش خرید توسط خریدار در سایت بدین معنی است که تمام موارد ذکر شده را مطالعه کرده و شرایط سایت را پذیرفته است.