با سلام و عرض ادب خدمت تمامی همراهان و مشتریان فروشگاه بین المللی نکس بای ،

بسیار ممنون و سپاس گذاریم که در این شرایط سخت اقتصادی  که قدرت خرید به شدت کاهش یافته، همچنان از فروشگاه خودتان حمایت می کنید. متاسفانه مدت زمانی است که قیمت ارز های خارجی در دسترس برای خرید از خارج کشور به شدت افزایش یافته است و این افزایش قیمت ارز، باعث افزایش قیمت محصولات درج شده در فروشگاه نکس بای شده است ( زیرا عمده محصولات این فروشگاه وابسته به نرخ روز ارز هستند). برای عبور از این مشکل و ایجاد سهولت در خرید هموطنان عزیز، فروشگاه در آینده چندین فعالیت جدید را در برنامه کاری خود قرار می دهد. این که برخی از محصولات دارای قیمت بالایی هستند به علت کیفیت محصول و هزینه ی ارسال بالای آن است و بنابراین محصول گذاری در این رده از محصولات هم چنان ادامه خواهد یافت.

اما بخش هایی که اضافه خواهند شد به این شکل است که : ابتدا قیمت ارزی محصولات در توضیحات محصول قید شده و شما را از این بابت بدون هیچ گونه قصوری با خبر میسازیم. سپس محصول گذاری از رده های محصولاتی ارزان قیمت تر و جایگزین سازی محصولات تولید داخل و یا تامین شده با دلار دولتی در سایت برای به ثبات رساندن قیمت ها و کمک به خرید مشتریان. ارائه محصولات با تخفیفات ویژه بین المللی ( محصولاتی که در خارج از  کشور به صورت فروش ویژه ارائه می شوندو از قیمتی اصلی بسیار پایین تر هستند).

هم چنین کاربران عزیز می توانند در تلگرام و دیگر شبکه های مجازی فعال، از مدیران و کارکنان این فروشگاه لیست اقلام موجود در انبار ایران را دریافت کرده و نسبت به تهیه آن ها اقدام نمایند. توجه بفرمایید که این اقلام با قیمت خرید قدیم حساب شده و قیمت تمام شده ی آن ها بسیار کمتر از قیمت های جدید است.

در آخر از تمام عزیزان تقاضا دارم، در صورتی که روش و راه حلی برای عبور از این بحران بوجود آمده به علت بالا رفتن نرخ ارز دارند، آن  را به ما به اشتراک بگذارند و ما با تولید کنندگان داخلی آماده همکاری و فعالیت هستیم.

با احترام