ثبت لینک محصولات فروشگاه های بین المللی

کاربر گرامی، در صورتی که محصولی را مد نظر دارید که در فروشگاه نکس بای نتوانسته اید آن را پیدا کنید. می توانید از این قسمت اقدام به ارسال لینک و مشخصات محصول مورد نظر خود نمایید و منتظر باشید که محصول شما توسط تیم نکس بای بررسی و در فروشگاه قرار گیرد و شما بتوانید به راحتی با پرداخت ریالی محصول از طریق درگاه های بانک های داخلی کشور  آن محصول را از خارج کشور خریداری نمایید.

فرم زیر را پر کرده و برای ما ارسال نمایید ، سپس منتظر باشید تا توسط تیم پشتیبانی فروشگاه بررسی شود و نتیجه ی آن را برای شما ارسال  کنند. لطفا هنگام پر کردن فرم از صحت ایمیل و شماره تماس ( شماره همراه ) اطمینان حاصل کنید که تنها پل ارتباطی بین ما و شما همین آدرس ایمیل و شماره تماس است. در صورت نیاز به پشتیبانی بیشتر می توانید در شبکه های مجازی با فروشگاه در ارتباط باشید.

معرفی فروشگاه های بین المللی پیشنهادی

برای ثبت سفارش باید به این نکات توجه کنید:

1 – لینک محصولی که ارسال می کنید با قوانین گمرک جمهوری اسلامی مطابقت داشته باشد

2- محصول کمیاب نباشد، طوری که نتوان برای آن جایگزینی یافت

3 – سایت / محصول مورد نظر قابلیت ارسال به ایران را داشته باشد. برای مثال پاوربانک به علت دارا بودن باطری های اسیدی قابلیت پست شدن را ندارند و اندک شرکت های شیپینگ ارسال چنین بسته هایی را قبول می کنند

4 –سایز و رنگ مورد نظر شما حتما موجود باشد در حالت in stock باشد.

5 – سایت مورد نظر روش پرداختی به جز paypal داشته باشد.

فرم ارسال لینک محصول دلخواه به فروشگاه

راهنمای فرم ارسال لینک : 

در صورتی که محصول شما در مرحله ی فروش ویژه بود و قیمت آن ممکن بود در مدت زمان کوتاهی تغییرکند ، برای ثبت ثبت سفارش سریع تر می توانید از تلگرام ، واتس آپ و … استفاده کنید.

از ثبت محصولاتی مانند کتاب ، بازی های غیر دانلودی و تجهیزات سلاح خیلی خاص و ابزار هایی که نیاز به مجوز دارند خودداری کنید، شما می توانید محصولات دانلودی خارجی را نیز ثبت لینک  بفرمایید ، محصولاتی مانند پروژه های فتوشاپ ، افترافکت و…

فرم ارسال لینک محصول درخواستی

در هر خط تنها یک لینک را وارد کنید، لطفا از شماره گذاری لینک ها خودداری کنید

لطفا صبر کنید

این بخش در حال بروز رسانی می باشد . 🙂