شرکت بلیزوولف، عرضه کننده لوازم جانبی الکتریکی با کیفیت با امکان ارسال به سراسر دنیا و دارای استورهای متعدد در فروشگاه های برتر جهان است که همه محصولات آن با فروش فوق العاده و امتیاز بالا در میان کاربران در کشور های آسیایی، اروپایی و آمریکایی توانسته است محصولاتی با کیفیت و هم ردیف با برندهای برتر جهان و با قیمتی کمتر ارائه دهد، همچنین خدمات پشتیبانی این شرکت زبان زد است و این پشتیبانی به صورت 24 ساعته در وبسایت این شرکت و استورهای فعال قابل دسترسی است. فعالیت این شرکت از سال 2010 آغاز شده و در سال 2015 به اوج رسیده است.

محصولاتی که توسط این شرکت ارائه میشوند قبل از ارسال به وسیله ی استاندارهای جهانی تست شده و با استفاده از تکنولوژی Power3S هوشمند بین المللی توسط شرکت تضمین میشود که محصولات بلیزوولف بدون هزینه اضافی وخطرات جانبی میباشد. به علاوه تمام محصولات برای گوشی های IOs دارای تاییدیه MFI اپل هستند.

در صورتی که قصد خرید از محصولات این شرکت را دارید میتوانید از این لینک محصولات این شرکت مشاهده و یا با جستجوی نام شرکت در گوگل محصولات آن را مشاهده کنید و تصویر آن را برای ما ارسال کنید تا هزینه نهایی خرید و نحوه خرید را به شما توضیح دهیم

 

 

عزیزانی که قصد خرید از محصولات این برند را دارند، نام محصول و تصویر مورد نظر خود را به آیدی و شماره تلگرام زیر ارسال کنند :

آیدی تلگرام : @nexbuy_cms

شماره تلگرام : 09357047793